فست اکسچنج ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال

مدارک دریافتی از شما جهت شناسایی مالکیت حساب های بانکی جهت جلوگیری از خرید با کارت های بانکی دزدی می باشد. این مدارک بصورت امن نزد ما نگهداری می شود.در واقع با این کار ثابت میشود که چه شخصی از ما خرید میکند.
همانطور که طی دو سال بیش از هزار نفر به ما اعتماد کردن شما هم میتوانید به ما اعتماد کنید.اعتبار هر صرافی به محفوظ نگه داشتن مدارک کاربرانش است و قطعا ما نمیخواهیم اعتبارمان را از دست بدهیم
سعی کنید که داشته باشید و ثبت کنید،اگه نداشتید از تلفن ثابت همسایه یا فامیل استفاده کنید.اگر باز هم نداشتید مشکلی نیست و نیازی به تایید شماره ثابت نیست.
اگر مدارک شما کاملا واضح و بدون مشکل باشه تایید مدارک کمتر ازیک ساعت زمان میبره.تایید حساب بانکی هم کمتر از نیم ساعت.
جواب این سوال واضحه،چون اون حساب بانکی رو ثبت نکردیت،اول حساب بانکی رو ثبت کنید،تایید که شد مجاز هستید خرید کنید.
خیر.به هیچ عنوان این کار رو انجام ندیت حتی اگه اون شخصی که میخواید براش ارزدیجیتال بخرید از نزدیکان شما باشه.شما در سایت ما احراز هویت کردیت و میتونید برای خودتون ارز دیجیتال بخرید.این کار خلاف قوانین است و تمام عواقم این کار با شماست.
راحتی کاربرا برای ما مهمه.ما ربات تلگرامی خرید و فروش اتوماتیک طراحی کردیم که تمام خدماتی که توی سایت هست رو میتونید با ربات تلگرام ما انجام بدیت. ایدی ربات ما @FastEx_roBot است که پیشنهاد میکنیم حتما امتحانش کنید.
تمام پرداخت ها به ما ، با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین انجام میشه که این نوع پرداخت هیچ سقف و محدودیتی نداره.
بلافاصله بعد از پرداخت موفق ریال به سایت ما ارز خریداری برای شما ارسال میشه که میتونید ازقسمت سفارشات من آن را ببینید.
دراین صورت مبلغ پرداخت شده طی بازه زمانی 5 دقیه الی 24 ساعت به کارت مبدا عودت داده میشود و کاربر میتواند با ثبت کارت بانکی جدید اقدام به خرید مجدد گند.
سقف خرید روزانه ابتدا 500هزار تومان است و به مرور زمان بیشتر میشود.برایبیشتر شدن سقف خرید روزانه تیکت ارسال کنید در صورت تایید سقف خرید روزانه شما افزایش داده میشود.
در صورتی که تراکنش شما ناموفق شد و سایت خطا داد،یا با ارسال تیکت یا با پیام به ایدی تلگرامی ما @Fast_Exchange4u مارو مطلع کنید تا مشکل شمارو برسی کنیم.
اگر قصد دارید که خیلی سریعتر ریال دریافت کنید حساب بانک آینده بسازید و توی سایت ثبت کنید،اما در کل تمام سفارشات فروش به ما،کمتر از یک ساعته معادل ریالی ارز فروخته شده برای شما واریز میشه.
برای فروش به ما هیچ محدودیتی ندارید و هرچقدر به ما ارز بفروشید کمتر از یک ساعت معادل ریالی ارز فروخته شده برای شما واریز میشه.
موقع فروش به سایت نیازی به وارد کردن مقدار دلاری کد ووچر نیست،کافیه در کادر مقدار ووچر، عدد 1 رو وارد کنید و کد ووچر رو به سایت بفروشید،سایت خودش محاسبه میکنه که مقدار کد ووچر شما چقدر بوده،این قابلیت مختص همه ارز هاست.