قوانین قوانین

قوانین و مقررات صرافی فست اکسچنج:

1. سایت فست اکسچنج به اشخاص مشکوک و دارای هویت جعلی و پنهان هیچ خدماتی ارایه نمیدهد.

2.اجاره دادن حساب کاربری خود به اشخاص دیگر اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده ، حساب کاربری خاطی مسدود و تمامی عواقب این کار به عهده کاربر میباشد.

3.در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده های غیرمجاز از ارز های دیجیتالی که از ما خرید میکند ، پولشویی، استفاده از حساب های هکی و پول های سرقتی و در مجموع اشخاصی که قصد فریب سایت فست اکسچنج را دارند ، در مرحله اول حساب کاربری آنها بصوت همیشگی مسدود و در مرحله دوم این مجموعه تمامی مدارک هویتی این اشخاص را به مراجع  ذیصلاح ارایه داده و بصورت قاطع با آنها برخورد میکند.

4. تمامی مدارک شناسایی  و کارت های بانکی احراز شده همه باید به نام یک شخص باشند ، جز این باشد حساب کاربری فرد متخلف مسدود میشود.

5.مجموعه ما برای ارسال ریال به کاربر ، فقط به کارت بانکی واریز میکند که به نام شخص احراز شده باشد.در صورت مغایرت  ، با شخص خاطی برخورد میشود.

6. بعد از دریافت ارز دیحیتال از ما ، مسیولیت استفاده آن با کاربر است و صرافی فست اکسچنج هیچ مسِِیولیتی در این زمینه ندارد.

7. صرافی فست اکسچنج  بصورت مستقل در این زمینه  فعالیت میکند و وابسته به هیچ سازمان و گروه نمیباشد و هیچگونه خدماتی به  وب سایت های غیرقانونی مخصوصا سایت های شرطبندی ارایه نمیدهد.

8.کاربر با ثبت نام و احراز هویت و فعالیت در سایت فست اکسچنج تعهد میدهد که هیچگونه تراکنشی با حساب های بانکی و اسم و هویت افراد ثالث  برای دریافت وجه از ما و ارسال وجه به ما انجام ندهد.

9.احراز هویت بدین معناست که شخصی که به فست اکسچنج معرفی شده ، خود  کاربری است که در سایت ما فعالیت میکند.

10.کاربر فقط مجاز است برای خودش و با پول خودش ارز دیجیتال تهیه کند ، هرگونه خرید و تراکنش برای اشخاص ثالث  با برخورد جدی و قاطع صرافی فست اکسچنج همراه است و صرافی فست اکسچنج  مدارک هویتی کاربر را به مراجع قضایی تحویل داده و نیز حساب کاربری این شخص مسدود میشود ، لطفا کاربران روی این مسئله جدی باشند.

11.صرافی فست اکسچنج این حق را دارد هر زمان که به  کاربر مشکوک شود ، از او اطلاعات هویتی دریافت کند و کاربر نیز موظف است بلافاصله مدارک خواسته شده را به فست اکسچنج ارائه دهد.

12.کاربران  زیر 18 سال فقط امکان فروش به سایت را دارند و تمامی تراکنش های پرداخت به فست اکسچنج مخصوص افراد بالای 18 سال میباشد.

13.سایت صرافی فست اکسچنج به نشانی Fast-Exchange.com  ممکن قوانین فوق را اصلاح یا تغیر دهد لذا تمامی کابران موظف هستند  قبل از انجام هر تراکنش قوانین را مطالعه کنند.

14.با ثبت نام و احراز هویت و ثبت تراکنش در سایتFast-Exchange.com   کاربرتایید میکند که 13 بند ذکر شده در بالا را در سلامت کامل عقل  خوانده و بذیرفته و تعهد میدهد به تمامی آنها عمل کند.